خبرهایی از تئاتر | اجرای نمایش در باران و مولوی


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «شبیه رهایی ورای یک نقس» به نویسندگی سروناز زمانی و به کارگردانی ساناز زمانی از ۳ تیرماه در تئاتر باران اجرا خواهد داشت.

این نمایش به سوژه اهدای عضو می‌پردازد و برخلاف بیشتر آثار ساخته شده با این موضوع که از نگاه خانواده اهداکننده‌ عضو است، این نمایش از زاویه دید گیرنده‌ها آن را بررسی می‌کند.

«شبیه رهایی ورای یک نقس» برگزیده بهترین نمایشنامه و بهترین کارگردانی از دومین جشنواره تئاتر شهر در سال ۹۲ شده‌ است.

اجرای تازه نمایش «شبیه رهایی ورای یک نفس» اولین اجرای عمومی حرفه‌ای کارگردان خود محسوب می‌شود و تغییرات زیادی در نمایشنامه و بازیگران نسبت به اجرای جشنواره دارد.

مهدی بوسلیک، جواد پولادی، سارا شاهرودیان، شهاب عباسیان و مریم نقیبی در این نمایش بازی می‌کنند و آوا فیاض هم مجری‌ طرح پروژه است.

همچنین به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، دو نمایش «آقامحمدخان» به کارگردانی نوید معمار کرمانی و «پرده خانه» به کارگردانی شیما اسدی در سالن اصلی و نمایش «شکیل اونیل» به کارگردانی امیر کامران و علی حسین زاده در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی، در دور جدید اجراهای این مرکز به صحنه می‌روند.

نمایش «آقامحمدخان» از ۲۹ خرداد تا ۲۲ تیرماه، هر شب ساعت ۱۸، نمایش «پرده خانه» از ۲۸ خرداد تا ۲۲ تیرماه، هر شب ساعت ۲۰:۳۰ و نمایش «شکیل اونیل» از سه‌شنبه ۵ تا ۲۷ تیرماه، هر شب ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه این مرکز تئاتر دانشگاهی می‌روند.

در نمایش «آقامحمدخان» امیرحسین باقریان، فرنوش شکری و رامونا رادی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین بازیگران نمایش «پرده خانه»، پرنیا بارزید، ابراهیم برزیده، نیکو پشوتن، امیرحسین حکیمی، مجید خلیلی، شادی شاه‌علی، عسل غروی، آیدا فرخ‌منش و کیمیا هوشمند هستند. در نمایش «شکیل اونیل» هم امیر کامران، علی حسین‌زاده و شکیبا عسگری به ایفای نقش می‌پردازند.


Source Article from http://www.hamshahrionline.ir/details/408195