خواننده محبوب عرب حجاب را برگزید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی‌بی‌سی، امل حجازی همزمان با ایام میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) از تصمیم اواخر تابستان خود برای بازنشسته شدن برگشت و البته یک تصمیم مهم دیگر برای زندگی شخصی و حرفه‌ای خود گرفت. اقدام خواننده ۴۰ ساله موسیقی پاپ لبنان برای محجبه شدن گرچه با استقبال بسیاری از مسلمانان و هواداران وی مواجه شده اما برخی دیگر را هم شگفتزده کرده است.

حجازی همان زمان در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته بود: «خداوند سرانجام دعاهای من را اجابت کرد. سال‌ها کوشیدم هنری را که دوستش دارم به مذهبم نزدیک کنم. من با این چالش درونی درگیر بودم و سرانجام خوشبختی را یافتم.» ترانه‌ای که او برای میلاد پیامبر اسلام خوانده، نزدیک به هشت میلیون بار در فضای مجازی دیده شده و بیش از ۲۵۰ هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

این خواننده سرشناس و محبوب موسیقی پاپ با انتشار نخستین آلبوم خود در ۲۰۰۱ شناخته شد و یک سال بعد «زمان» را عرضه کرد که از پرفروش‌ترین آلبوم‌های تاریخ موسیقی عرب است. حجازی دلیل اصلی خود را برای بازنشسته شدن آغاز یک زندگی تازه به عنوان مسلمانی معتقد اعلام کرده بود و حالا انتشار عکس‌های باحجاب او در فضای مجازی بسیاری را غافلگیر و خوشحال کرده است.


Source Article from http://www.hamshahrionline.ir/details/391217